• Ново
Време и време на блуза за ракави за ракави за жени

Време и време на блуза за ракави за ракави за жени

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опуштено, со лесно чувство, оваа женска блуза со ракави од време и вистинското е сè, од фармерки до шорцеви во убав стил. Сигурно да станете суштинско значење, овој врв е на врвот на списоците што мораат. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/48% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Изрез деколте со вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со рафли на рафли. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Women'sенска флатер блуза од време и вистинска.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенска печатена блуза без ракави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенска печатена блуза без ракави

Печатената блуза без ракави со слава слава е задолжително за жешките летни денови Направено од мек и ле�

DEN 319.84
Mirtенска лесна маица со V-вратот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mirtенска лесна маица со V-вратот

Во центарот на секоја целосна гардероба е мета што нема да ве насочи погрешно Направете ја оваа женска л

DEN 1.67