• Ново
Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен крст Невестински сет

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен крст Невестински сет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овој 1/5 Carat T.W. Дијамант Стерлинг Сребрен невестински сет, Крос има прекрасно врежан вкрстен дизајн за да ја одрази вашата вера и безгранична убов. Безвременскиот, антички изглед додава на традиционалниот стајлинг на овој сет на невестински дијаманти. Овој врежан уникатен невестински сет ќе направи прекрасен, доживотен додаток на вашата колекција за накит и е сигурен дека ќе направи негуван семеен фонд. Секое парче накит во Вол-Март, вклучувајќи го и овој 1/5 карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен невестински сет, вкрстена ја вкрстуваат вашата loveубов еден кон друг и за Бога со овој небесен дијамантски невестински сет! Засекогаш невеста 1/5 Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен крст Невестински сет : Невестински сет има прекрасно врежан вкрстен дизајн за да ја одрази вашата вера. Безвременски, антички стајлинг.

Декларирани својства

Најдобри предлози