• Ново
Небразно лого на Небраска Корнхускерс стационарно троседот со систем за патент

Небразно лого на Небраска Корнхускерс стационарно троседот со систем за патент

Buyers rating:
DEN 6384.00

Износ

Небраќа Корнхускерс секундарно лого стационарно тросед со систем за патент. Овој тросед е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Дизајнирано да се користи во кој било амбиент, овој кауч ќе одговара на секоја дневна соба, Ден или Ман Пештерски декор. Одликувајќи се со висококвалитетна синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, овој тросед е конструиран со пролетна суспензија без саг и пена со висока еластичност, навистина парче што ќе го издржи тестот на времето. Спарете го овој кауч со столчето за појавување и lovesубовта за да ја создадете крајната пештера на вентилаторот. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на софата и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. Софа бродови со едно центарско лого, дополнителни логоа можат да бидат нарачани одделно . XZIPIT патентиран систем за заменливи лого. Faux кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. "No-sag " пролетна суспензија и пена со висока еластичност. Ограничена гаранција за животна гаранција од кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. Пролетната суспензија на „без-саг“ и пена со висока еластичност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gus Sleeper сегментална софа јаглен
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gus Sleeper сегментална софа јаглен

Сетот вклучува : Еден (1) Сегментален заспан, сегментална тапациран во луксузно мек јаглен Chenille rtrundle Един

DEN 7999.84
Coaster Mason Velvet Sofa во сина сива боја
  • Ново
Мислење на купувачите:

Coaster Mason Velvet Sofa во сина сива боја

Колекцијата Мејсон е богата со современ изглед кој е трендовски и привлечен Колекцијата има различни о�

DEN 9583.84