• Ново
Зинус Рикардо софа кауч, кафеав костен

Зинус Рикардо софа кауч, кафеав костен

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Кул, современа и секогаш добредојдена, софата Рикардо носи недооценета утеха на следното ниво. Овој три седишта има дарежливи перничиња за грб и седишта за раскошно лежење и суптилно разгорени раце за стилска структура. Да не спомнувам, станува збор за каква било боја што би сакале да одговарате на постојниот декор. Изграден е да трае со трајна ткаена ткаенина и сигурна рамка, совршено прилагодена со години на семејни собири или соло филмски маратони. И кога фактор во својата алатка, 20-минутна поставеност и едногодишна гаранција без загриженост, Рикардо се приближува близу до совршенство. Зинус Рикардо троседот, костен кафеава современа удобност, предна и централна - бесконечно погодна за низа простори, тафтираниот Рикардо носи утеха и современа талент во вашиот дом и е достапен во широк спектар на нијанси, така што може да го погоди вистинскиот „тон“ ”Каде и да седи. Изградена до последно - природно силна рамка е завиткана во приврзаната амортизација на пена и издржлива ткаена ткаенина; седишта со максимален капацитет на тежина од 750 фунти; Перниките за седиштата се обезбедени во рамката и не се одвојуваат, додека задните перничиња се одвојуваат. Собрание без алатки - Сите делови и упатства се паметно спакувани во една кутија за лесно склопување за помалку од 20 минути. Лесна грижа - прицврстените перничиња лесно се чистат со чиста, влажна крпа и благ детергент; Обвивките за перници не се отстранливи. Вклучена е 1-годишна ограничена гаранција без загриженост. Погледнете го нашиот асортиман на производи од Зинус.

Декларирани својства

Најдобри предлози