• Ново
Единствени поволни цени мек издржлив сет на микрофибер лента со перници од беж стандард (20 x26 )

Единствени поволни цени мек издржлив сет на микрофибер лента со перници од беж стандард (20 x26 )

Buyers rating:
DEN 167.84

Износ

Шарени перници се направени од 100% микрофибер, така што нашите перници се прилично удобни, дишење и издржливи и тие ќе ви дадат меко допирање во спиењето. Не треба да се грижите за намалување и брчки по повторната употреба и чистење. Уникатната зделка перница може да донесе уникатен стил во вашата соба. Шенталните стилови се погодни за модерни стилови на домови и хотел, кои исто така можат да ви понудат големи простори за имагинација на декор. Покрај тоа, ние нудиме различни бои и големини за кои ќе изберете. Без разлика дали направете ја оваа набавка за вашето семејство или купете го како подарок и дајте му го на вашите пријатели на фестивали, нашите шами за перници можат да ви бидат најпосакуваниот избор. Големини : стандард : 20 "w x 26 " l/ 51 x 66cm; Кралица : 20 "w x 30 " l/ 51 x 76cm; Кинг : 20 "w x 36 " l/ 51 x 91cm. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени мек издржлив сет од 2 микрофибер ленти со перници со перници : 100% микрофибер. Земја на потекло : Увезен. Вклучен пакет : 2 x перници (само перници). Шарените перници се направени од микрофибер, така што ќе ви донесе добар квалитет, издржливост и меко чувство. Класичните ленти никогаш не излегуваат од стил. Затворањето на пликот цврсто го завитка вметнувачот, нема никаква странска сензација на телото при употреба. Цврстите бои се погодни и за мажи и за жени, така што нашиот производ треба да биде вашиот прв избор на подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет на листови за сатен за постелнина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на листови за сатен за постелнина

Лизгајте се во луксуз со овој прекрасен сет на сатенски листови Направено од 100 проценти полиестер сате�

DEN 3.00