• Ново
Единствени баргарини 1800D микрофибер стандардна големина перници 20 26

Единствени баргарини 1800D микрофибер стандардна големина перници 20 26

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Направено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со висока густина, случаи со уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна текстура, туку и голема заштита за вашите перници. Дизајн на затворање на пликови, без непријатен патент, лесен за ставање и исклучување на перниците. Одлична бод за шиење и исклучителна изработка ја намалуваат лабавата нишка. Овие капаци на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во големината на вашата перница пред набавката и да дозволите мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени Bargarins 2-Pack 1800 D микрофибер перници изработени од микрофибер од полиестер од 1800 серии. Достапна големина : дете (14 "x 20"), стандард (20 "x 26"), кралица (20 "x 30"), крал (20 "x 36"). Дизајнот за затворање на пликот Заштитете ги перниците на вашето тело. Мека и удобна текстура. Вклучува само перници со 2 парчиња, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Декларирани својства

Најдобри предлози