• Ново
Единствени поволни цени за затворање на пликови со микрофибер, за затворање на пликови, светло сива 20 x54

Единствени поволни цени за затворање на пликови со микрофибер, за затворање на пликови, светло сива 20 x54

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Перници за каросери со четкани со треска се изработени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, а украсена со 4-инчен прирабница на четири страни, изгледајќи елегантно и романтично. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на пликот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Лесен за инсталирање и замена. Достапна големина : тело : 20 "x48 "/ 51x122cm; Тело : 20 "x54 "/ 51x140cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Перниците се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Машината се мие во ладна вода, сува валјак на ниско ниво и не бели. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за затворање на пликови со микрофибер, пакет за перници за тело, вклучуваат : 1 x Рафта за тело перница (само случаи, не содржи перница.). Материјал : 110 GSM микрофибер полиестер. Украсено со 4-инчен брановиден раб од четири страни, изгледајте елегантно и романтично, додадете ретро чувство на вашата постелнина. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет на листови за сатен за постелнина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на листови за сатен за постелнина

Лизгајте се во луксуз со овој прекрасен сет на сатенски листови Направено од 100 проценти полиестер сате�

DEN 3.00