• Ново
Стерлинг сребрена рачна обвивка со солза на солзални обетки

Стерлинг сребрена рачна обвивка со солза на солзални обетки

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 -ти и главен накит! 5-ти и главна сребрена сребрена рачно завиткана солза на солзања обетки : Стерлинг сребро-завиткан од калцедон.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Менс половина круг црн волфрам бенд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Менс половина круг црн волфрам бенд

Покажете ја вашата посветеност на вашиот значаен друг на модерен начин со овој машки црн тонфрам бенд...

DEN 14847.84