• Ново
Орнамент од ананас, сет за накит ѓердан и обетки

Орнамент од ананас, сет за накит ѓердан и обетки

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Симболот на ананасот значи "Добредојдовте. Вклучени во сетот за накит се совпаѓаат со обетки од ананас и ѓердан, за поздравен подарок што може минатата година! Орнамент од ананас на Глорија Дучин.

Декларирани својства

Најдобри предлози