• Ново
Сина и кафеава плетена кожна нараквица за обвивка

Сина и кафеава плетена кожна нараквица за обвивка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Сина и кафеава плетена кожна нараквица за завиткување (ширина 13,4 мм) Ова око што ја привлекува оригиналната кожна нараквица ќе биде вашето омилено стилско парче што ќе го носите за наредните години. Плетенката кожа има мешавина помеѓу сина и кафеава кожа. Нараквицата за завиткување има вкупна должина од 17 инчи и кога ќе се завитка двапати околу зглобот, ќе мери 8,5 инчи. Нараквицата останува безбедна со магнетниот лизгач од не'рѓосувачки челик. За да ја отворите нараквицата, лизгајте го затворачот нагоре. Оваа нараквица мери долга 8,5 - 17 инчи долга 13,4 мм дебелина и тежи 13,5 грама. Нараквица на нараквица со сина и кафеава боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пакет за накит со магично тело - плус
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пакет за накит со магично тело - плус

Уживајте во овој асортиман на накит за тело, кој вклучува 316 L не'рѓосувачки челик, материјали за хируршк�

DEN 2.33