• Ново
Zatar Ribbed Loop Pile Природна волна и јута област килим

Zatar Ribbed Loop Pile Природна волна и јута област килим

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Куп од буклен волна од ребреста јамка. База на јута предиво. Затегнати краеви. Необична волна. Природно неподготвен јута. Беж и слонова коска. Не е потребно собрание. 8 ft. L x 2,5 ft. W. 96 in. L x 30 in. W x 0,50 in. H (7,10 bs.) Јута и волна се неверојатно разноврсни и обилни природни влакна кои се уметнички ткаени во убави органски килими. Препорачана е подлога за килими. Zatar Ribbed Loop Pile Природна волна и јута област (4 ft. X 6 ft.).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Тексас А & М Универзитет 3 '5' килим
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тексас А & М Универзитет 3 '5' килим

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килиите на ултра плишани подрачја 3'x5 'нема да остават

DEN 1368.32