• Ново
Уметнички ткајачи Eagean Striped Area reg, црна, 5'3 7'7

Уметнички ткајачи Eagean Striped Area reg, црна, 5'3 7'7

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Колекцијата за килими на Еликот на отворено инспирира извонреден дизајн. Овие комплетно моделирани килими имаат геометриски детали и линеарни обрасци што го плени окото. Машинска ткаена со 100% полипропилен во Турција, овој килим на отворено има куп од 0,16 инчи. Започнете чисто со крпа, исплакнете со црево и закачете се за да се исушите. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Тексас А & М Универзитет 3 '5' килим
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тексас А & М Универзитет 3 '5' килим

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килиите на ултра плишани подрачја 3'x5 'нема да остават

DEN 1368.32
LOMAKNOTI RHANE ALMURZ 5 '7' GREAR ORIENTAL INDOOR AREATION
  • Ново
Мислење на купувачите:

LOMAKNOTI RHANE ALMURZ 5 '7' GREAR ORIENTAL INDOOR AREATION

Овој стилски потресен килим во областа на граничниот стил воведува добредојдено, софистицирано чувств�

DEN 9231.52