• Ново
Уметнички ткајачи Бербер Шаг Трелис област килим, беж, 3'11 5'7

Уметнички ткајачи Бербер Шаг Трелис област килим, беж, 3'11 5'7

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Колекцијата Камила има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има кадифен куп. Само чисто,. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Cozy Plush Pile нуди дополнителна перница под нога додека додавате текстура во вашиот простор . Boho, моделот инспирирана од глобално ниво го воздигнува секој простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nuloom Rainbow Shared Boho Accent reg, 2 '3', мулти
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nuloom Rainbow Shared Boho Accent reg, 2 '3', мулти

Килим со рачно размачкано подрачје направено од 100% рециклиран чинди, во кој има современ дизајн Прекрас

DEN 3.33
Safavieh Total Performance Floral Transational Area reg
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Total Performance Floral Transational Area reg

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција за вкупно перформанси Традиционални дизајни со

DEN 3089.76