• Ново
Уметнички ткајачи Ирис Медалјон област килим, црвена, 3'6 5'6

Уметнички ткајачи Ирис Медалјон област килим, црвена, 3'6 5'6

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Колекцијата Rawle прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со зрачење на елеганција, удобност и софистицираност. Машината ткаена конструкција на овие парчиња обезбедува издржливост по удобна цена. Направено со полиестер во Кина со мек рамен куп. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење. Машина ткаена во Кина со 100% полиестер. Функционалниот дел од не дозволува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . класичен персиски стил во трендовски шема на боја . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Safavieh Total Performance Floral Transational Area reg
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Total Performance Floral Transational Area reg

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција за вкупно перформанси Традиционални дизајни со

DEN 3089.76
LOMAKNOTI KEHLEIGH DRAVAN 4 '6' BEIGE ORIENTAL INDOOR AREATION
  • Ново
Мислење на купувачите:

LOMAKNOTI KEHLEIGH DRAVAN 4 '6' BEIGE ORIENTAL INDOOR AREATION

Меките, ладни бои на овој килим во областа на граничниот стил ќе донесат здив на свеж воздух во вашата ка

DEN 6296.80
Nuloom Rainbow Shared Boho Accent reg, 2 '3', мулти
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nuloom Rainbow Shared Boho Accent reg, 2 '3', мулти

Килим со рачно размачкано подрачје направено од 100% рециклиран чинди, во кој има современ дизајн...

DEN 3.33