• Ново
Bombay Home Southern Comfort Comportur кружен повеќе килим или тркач

Bombay Home Southern Comfort Comportur кружен повеќе килим или тркач

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Southern Comfort е исклучителна колекција направена до совршен додаток за вашиот простор за живеење во затворен простор, но доволно тежок за употреба на отворено. Оваа колекција одекнува на поактивен животен стил и ве охрабрува да ја проширите употребата на отворено. Овие килими се третираат со УВ против екстремно бледнее и се карактеризираат со заштита на водата. Рачно изработено во Кина од 100 проценти полипропилен и се собори со "k-стоп-не-лизгање " поддршка. Килим за собирање на јужна удобност, повеќе бои и големини : УВ третирано предиво за отпорност на блед. Поддршка за не-лизгање на „К-стоп“. Достапно за внатрешна/надворешна употреба. Материјал : 100 проценти полипропилен. Рачно изработено. Современо.

Декларирани својства

Најдобри предлози

LR Home Geometric Floral Medallion Laved Area reg, 6 '4'
  • Ново
Мислење на купувачите:

LR Home Geometric Floral Medallion Laved Area reg, 6 '4'

LR Home Patchwork Флорална медалјон во затворен простор, црвен / слонова коска, 4 'x 6', броење по пакет 1 : Инспирир

DEN 1.67
LOMAKNOTI KEHLEIGH DRAVAN 4 '6' BEIGE ORIENTAL INDOOR AREATION
  • Ново
Мислење на купувачите:

LOMAKNOTI KEHLEIGH DRAVAN 4 '6' BEIGE ORIENTAL INDOOR AREATION

Меките, ладни бои на овој килим во областа на граничниот стил ќе донесат здив на свеж воздух во вашата ка

DEN 6296.80
Фудбалски килим Андерсон 20,5 x32.5
  • Ново
Мислење на купувачите:

Фудбалски килим Андерсон 20,5 x32.5

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

DEN 3071.84