• Ново
Викторија Борхес „Сонцето натопено II“ платно уметност

Викторија Борхес „Сонцето натопено II“ платно уметност

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Уметник : Викторија Борхес Предмет : Пејзаж -пестичар : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на бранови што се паѓаат на песочна плажа. Истакнати бои : Бела, Тан Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Викторија Борхес „Сонцето натопено II“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ризи Дом Соренто Мулти килим
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ризи Дом Соренто Мулти килим

Бесплатна испорака на повеќето артикли над 50 УСД Он лајн малопродажба на мало Тим за услуги на клиентит

DEN 2834.56
Goodyear EfficalGrip ROF 235 45- V гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Goodyear EfficalGrip ROF 235 45- V гума

Овој модел е рамна гума, што значи дека може да се вози по загуба на притисок на воздухот за ограничено в�

DEN 1613.60
Поставени бар и две столици
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поставени бар и две столици

Една фиока за складирање Една врата со складирање на кабинетот Четири полици (две прилагодливи) Појавув

DEN 1.00