• Ново
Атлетски работи Coreенски основни активни велосипеди за дра-работи, 2-пакувања

Атлетски работи Coreенски основни активни велосипеди за дра-работи, 2-пакувања

Buyers rating:
DEN 475.04

Износ

Замислете си на долг отворен пат. Тоа е само вие, вашиот велосипед и вашите мисли. Мислите за непријатност предизвикани од носење несоодветна облека за фитнес не треба да го пробиваат овој вид релаксација. Cue атлетски работи женски Dri-работи со активни велосипеди кратки, фитнес шорцеви кои ги содржат сите потребни квалитети во велосипедизам и спортски шорцеви. Тие делуваат како втора кожа : удобно и опремени да се движат со вас додека се движите низ вашата рутина за вежбање. Мешавината на луксузно мека памучна-спандекс ткаенина е еднаква на долготрајна издржливост, издржувајќи ги елементите на природата и повторено вежбање и абење. Spandex му дава строгост потребна за широк спектар на движења, сè уште држејќи се со атрактивна, опремена силуета. Со технологија за влага за влага Dri-работи, исто така ќе останете удобно суви. Шорцевите се дишат, чисто апсорбираат пот и спречуваат вградена влага. Со опремена еластична лента за половината и етикета без ознака, исто така е избегната Chafing, вообичаена причина за нарушување, особено за време на тие долготрајни работи. Овие шорцеви исто така работат како заштитна базаерка за да се носат под облеката. За велосипедизам, работа надвор, за спорт или за едноставно дружење, атлетски работи женски Dri-работи активни велосипеди кратки мерка на секој начин што може да се замисли. Ексклузивно на Интернет. Интернет ексклузивно. 90% памук 10% спандекс (цврсти материи). 54% памук / 36% полиестер / 10% спандекс (Хитерс). Активно вклопување. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Покриена еластична лента за половината. Должина на инсејм : 6,5 ". Етикета без ознака за удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Природата за вина 17 13 wallидна уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Природата за вина 17 13 wallидна уметност

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

DEN 206.40
Со дизајн Beachy Kine Doormat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Со дизајн Beachy Kine Doormat

Дајте му на вашиот дом суптилна вибрација на плажа со E by Design Beachy Caren Doormat Кружниот геометриски дизајн на �

DEN 207.84