• Ново
Шак Момци ретро високи врвни патики за атлетска кошарка

Шак Момци ретро високи врвни патики за атлетска кошарка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бидете starвезда на играта во овие Shaq Retro Hi Top Sneakers. Одликувајќи се со спортски дизајн, стилски стил и додадена лента за безбедно вклопување. Вашето момче може да ги носи овие удобни патики во кошарка на пракса, време на игра и училиште. Пар со соодветни шорцеви за кошарка и мета за без напор. Чипка со каиш за дополнително безбедно вклопување. Не-обележување и отпорна на лизгање на надворешната страна. Вештачки материјали. Место чисто. Увезени. Шак високи врвни кошаркарски патики за момчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ефесјаните 2: ѓердан со ознаки

Цврсти не'рѓосувачки челик Ефесјани 2 : 8 ѓердан со ознаки розови кутии, произведуваат и пазари рачно зав�

DEN 2.67
Везено трифолм, Балтимор Ориолес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Везено трифолм, Балтимор Ориолес

Додадете официјално лиценцирана кожа врежана трифалска паричник во вашата колекција на опрема за вент�

DEN 2.33
Surtek Bolt Cutter 14 ”
  • Ново
Мислење на купувачите:

Surtek Bolt Cutter 14 ”

Тубуларни рачки со удобни и лесни за употреба ПВЦ костец Засилени лопати на специјално зацврстување ко�

DEN 1.00