• Ново
Ekena Millwork 8 W 1 2 D 6 H Даблин заграда

Ekena Millwork 8 W 1 2 D 6 H Даблин заграда

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено користени во декоративни апликации Уретанските држачи можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе. Овој материјал е исто така совршен за надворешни апликации. Нема да изгние или пука и ќе се држи против природните елементи. Доаѓа до вас фабрички подготвени и подготвени за вашата боја, фиксна завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Со овие корбели, вие сте ограничени само со вашата фантазија. Може да поддржува до 20 bs со соодветна инсталација. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Уретан со голема густина за максимална издржливост и детали. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker

Воведување на женскиот Hayенски Хајден Х.И Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат �

DEN 1.33
Женски тенок стрип -подигач Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски тенок стрип -подигач Jeanан

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

DEN 959.84
Badlands двогледи XR пакет, пристап
  • Ново
Мислење на купувачите:

Badlands двогледи XR пакет, пристап

Откако го испуштивме нашиот опсег на земја по 100 ти пат, мислевме дека мора да има подобар начин Bino XR е пр�

DEN 1.00
Пирамида фенер Мало античко злато
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пирамида фенер Мало античко злато

Модерна геометрија Овој едноставен фенер прави изјава за влијателна дизајн Неговата трапезоидна рамка

DEN 1.67
Лесни чизми за улична легенда
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни чизми за улична легенда

Стилските градски каубојки ќе ја носат легендата од лесна улица Гроздобер материјален интерес и каракт

DEN 767.84