• Ново
Америвуд Дом Вон фиока, повеќе бои

Америвуд Дом Вон фиока, повеќе бои

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Домашниот дом на Америвуд Дом Вон 5 фиока додава вертикално складирање во вашата спална соба, што го прави совршен за поголеми или помали простори. Колекцијата Вон носи во потрага по спална соба со кратки аголни нозе и предниот дел од фиоката на горната фиока. Со 5 пространи фиоки имате многу простор за вашите маици, сини фармерки, долна облека и многу повеќе! Двајца возрасни се препорачуваат за правилно склопување на оваа единица. Откако ќе се соберат, гардеророт мери да биде 56,73 ”H x 31,49” w x 15.66 ”г. Дома на Америвуд Дом Вон во средниот век 5-фигура високи гради, орев Америвуд Дом Вон 5 фиока за фиоки го проширува вашиот простор за складирање во вашата спална соба. Изработено од ламинат од кафеав орев, оваа конструкција на честички, MDF и цврсто дрво создава прекрасен изглед на средниот век. Пространи фиоки ги држат сите ваши маици, сини фармерки, долна облека или дополнителни постелнина. Врвната фиока има предниот дел од фиоката со заден панел, така што вашите предмети сè уште се сокриени. Координирајте ја вашата спална соба со vaughn Full/Queen Headboard, 6 фиоки за фиоки и ноќна ноќ во иста боја на орев или измешајте и се совпаѓаат со сивиот даб финиш. Секоја 5 фиоки за фиоки се рамни и бара склопување од 2 возрасни. Врвната површина има до 50 фунти. Секоја фиока има до 35 фунти. Собрани димензии : 56,73 ”H x 31,49” W x 15.66 ”г. Комплет за анти-совет е обезбеден за да ви помогне да го обезбедите вашиот фустан во столб во wallидот или да ја користите опцијата за завртки за сушење ид. Со повеќе од 30 години искуство во мебелот РТА, „Америвуд дома“ нуди широк спектар на производи за мебел за дома за секоја просторија на куќата. Стекнати од Дорел Индустри во 1978 година, „Америвуд Дом“ стана водач на мебелот РТА расте во спална соба, домашна канцеларија, забава, складирање и младински производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33