• Ново
Долга ракав со долги ракави на Wrangler Manive Western Western

Долга ракав со долги ракави на Wrangler Manive Western Western

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Со сублтни ленти, мека ткаенина и трајна конструкција, честопати ќе стигнете до оваа разноврсна железничка лента западна кошула. Карактеристично стилизирање вклучува класични западни јаки, контрастна трим на внатрешните манжетни и двојно игла. Носете го сами или слоевит за одличен обичен изглед. Редовно вклопување на долгиот ракав на Wrangler Manive Briped Western. Лесна грижа/миење-n-носење. Западни јаки. Затворање на привремено.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Powersmart PSS2260L внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Powersmart PSS2260L внатре

Чист снег како апсолутен про Разновидниот контролен панел, далечинскиот управувач со шахта и ротацијат

DEN 2.00
Списи за брзина кул сино конкурент
  • Ново
Мислење на купувачите:

Списи за брзина кул сино конкурент

Спортското редење со стапици со брзина е еден од најбрзорастечките спортови во нашата земја...

DEN 239.84
Luksенски чизми за Кери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски чизми за Кери

Меките и отпорни на вода Мук Лукс Кери чизми се главен дел од времето! Овие пријатни чизми со средна виси

DEN 2.67