• Ново
Класичен природа Вудленд поглед на пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

Класичен природа Вудленд поглед на пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на сликарство, вегетација, растение, на отворено, природа, шумско земјиште, земја, дрво. Дизајн со букви и наредени. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Рамка со слики од Американфлат, орев
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рамка со слики од Американфлат, орев

13x19 рамка за слика на ореви со стакло стакло отпорен на тресењевашата слика ќе изгледа неверојатно! Еве 4

DEN 0.67
Слаби фармерки на јуниори Боби
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слаби фармерки на јуниори Боби

Додадете апсолутно суштинска ставка во вашиот плакар со без граници Јуниори Боби Скини фармерки Овие с�

DEN 287.68