• Ново
Малиот Tikes® Teeter Totter, дрвена клупа за играчки и складирање за деца, деца, момчиња и девојчиња на возраст - 5

Малиот Tikes® Teeter Totter, дрвена клупа за играчки и складирање за деца, деца, момчиња и девојчиња на возраст

Buyers rating:
DEN 2240.64

Износ

Овој изненадувачки стилски тотер -тотер е забавно да се вози и да се дуплира како тајна клупа за складирање. Со перничиња од ткаенини и поддршка на грбот, малите ќе се одвиваат и ќе се намалат на содржината на нивните срца, додека големата рокерска рачка им дава нешто да се држат и им помага да останат ставени. Лесно достапното складирање со врвно оптоварување го става "забавата " во "Функционална " и помага да го одржите вашиот простор чист. Оваа дрвена клупа за складирање на Teeter Totter лесно се меша со декор на домот. Препорачано за деца на возраст од 3 - 5 години. 2 -во -1 тетерски тотер - Овој изненадувачки стилски тетерски тотер се дуплира како тајна клупа за складирање . Забава и удобна - со перничиња за седишта на ткаенини и поддршка за грб, малите ќе се одвиваат и ќе се одвиваат на содржината на нивните срца. Безбедна и стабилна - голема рокерска рачка им дава нешто да се држат и им помага да останат ставени. Чувајте го уредно - лесно достапното складирање со врвен товар ја става „забавата“ во „функционална“ и помага да го одржите вашиот простор чист. Современ дизајн - Оваа дрвена клупа за складирање на Teeter Tetter се меша со домашен декор . на возраст од 3 - 5 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84
Подобри домови и градини Адир биро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подобри домови и градини Адир биро

Подобрите домови и градини со огледало на огледало нудат современ стил со поп гламур Користете во вашат

DEN 1.67
Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15
  • Ново
Мислење на купувачите:

Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15

Tireешката на Harvest King BKT Field Pro Service Fi Tire е дизајнирана и за апликации на терен и за автопат Оваа гума е оценет

DEN 1904.00