• Ново
Јакна за машка и голема машка машка јакна од ФАУ Шерпа, до големина 5xl

Јакна за машка и голема машка машка јакна од ФАУ Шерпа, до големина 5xl

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да додадете во вашата надворешна облека за време на денови и ноќи. Поставете го над омилената маичка или кошула и спарете го со фармерки или џогери за целосен стил на кул-случај. Исклучиво на. Материјал : постава за тело/ракав : 65% полиестер/35% памук; Поставување на телото : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : прикачен аспиратор со врзана вратоврска. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : Предните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : детали за руно; Поставата за факс Шерпа. Машка фаукс Шерпа руно јакна од Georgeорџ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33