• Ново
Miabella Women's's'sims's Leолто злато овален обрач обетки

Miabella Women's's'sims's Leолто злато овален обрач обетки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Дополнете го вашиот изглед со овие исклучителни обетки од овална обрачка од Миабела. Монтирани во бујно жолто злато и се карактеризираат со тенка цевка текстурирана обрачи. Подобрени со висока полска завршница, овие обетки на обрачот се удобно обезбедени со затворање на клипови. Тие координираат со широк спектар на други додатоци, облека и стилови, што ги прави разноврсни и погодни за посебна пригода или секојдневна употреба. Направено во 14 кт жолто злато. Затворање на клипови. Обезбедени овални обетки. Направено во Италија. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чевли за чамци на момчето
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чевли за чамци на момчето

Совршени за лето, овие убави чевли на Јосмо се дизајнирани и опремени со меки стапала и перничена влошка

DEN 959.20
Acdelco оригинален сензор за мапи на GM
  • Ново
Мислење на купувачите:

Acdelco оригинален сензор за мапи на GM

Acdelco GM Оригинална опрема за повеќекратна апсолутна сензор за притисок Acdelco GM оригиналната опрема повеќе

DEN 1.00
Le Buton Antique Silver 1 2 Clay Class Cook
  • Ново
Мислење на купувачите:

Le Buton Antique Silver 1 2 Clay Class Cook

Моден затворач совршен за сите ваши домашни шиење и модни потреби Повеќе од 130 години Блументал Лансинг

DEN 2.67
20 Evergreen Grapevine венец
  • Ново
Мислење на купувачите:

20 Evergreen Grapevine венец

Гропвевин е рачно изработена со класичен благороден ела, кедар и бор за да го создаде ова рустикално пре

DEN 2.33