• Ново
Corsair Vengeance Gaming Mouse Mat Standard Edition

Corsair Vengeance Gaming Mouse Mat Standard Edition

Buyers rating:
DEN 559.52

Износ

Брзо, високо прецизно движење, површината на крпата на MM200 обезбедува одлични карактеристики на слајд што ви овозможуваат да извршите брзи удари и да повлечете снимки со голема прецизност со доверба и конзистентност. Оптимизирана за сензори за игри Емикроскопски варијанти на површината влијаат на следењето на глувчето многу повеќе од неговата видлива текстура или боја. MM200 користи внимателно скриен површински материјал што обезбедува одлично следење со кој било сензор за глувци. обезбедува перница со вистинска количина на давање. И тоа е направено од природна гума, така што нема суров хемиски мирис. Corsair Vengeance MM200 Gaming Mouse Mat Mat Standard Edition Color Color : Black. Материјал за производи : гума. Боја на производот : црна. Материјал за производи : гума.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Женска хенли врат породилна туника
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женска хенли врат породилна туника

Совршено за секоја гардероба, јаката Хенли на оваа обична породилна туника од 24 / 7 комфорна облека е наг�

DEN 0.67
Оклахома државен премиер дожд Пончо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оклахома државен премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 1.33
Maxell Earbuds Purple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maxell Earbuds Purple

Максични пупки во боја, стерео слушалки, жична конекција, стерео, ушите, виолетова максимална ушна форма

DEN 2.67
6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 878.24