• Ново
& E Bath Avianna една керамичка WC

& E Bath Avianna една керамичка WC

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со современ смел дизајн, Авиана ја доловува суштината на модерноста во суптилни криви и чисти линии. Со својата елегантна симетрија, овој едно парче WC додава стил во бањата без да жртвува заштеда на вода. WC се распрснува со притискање на копче, нудејќи избор од 4,5 L/1,2 g или 6 L/1,6 g по исцрпна издолжена тоалет.

Декларирани својства

Најдобри предлози