• Ново
Ekena Millwork 3 w 12 d 12 h стандардна архитектонска заграда за архитектонска оценка ПВЦ со блок краеви

Ekena Millwork 3 w 12 d 12 h стандардна архитектонска заграда за архитектонска оценка ПВЦ со блок краеви

Buyers rating:
DEN 419.20

Износ

Без разлика дали станува збор за нова градба, реновирање, историска реставрација или само додавање на посебен допир, нашите ПВЦ -држачи нудат карактеристичен декоративен елемент со импресивна убавина. ПВЦ нуди јасни детали и издржливост за внатрешни и надворешни апликации. Изберете од автентични историски дизајни, популарни класични профили или нови модерни силуети кои сигурно ќе одговараат на кој било стил. Додадете убави архитектонски детали во вашиот дом со сопствени мобилни ПВЦ загради. Нашите ПВЦ загради се цврсти на допир и имаат изглед и чувство на вистинско дрво. Совршено и за станбени и за комерцијални апликации. ПВЦ -држачите можат да се користат и во внатрешни и надворешни проекти. Цврстите загради за ПВЦ се совршени за под влезот, портокалот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, PVC Corbels траат цел живот. Декоративни ПВЦ корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно склопени и изшкуркани, нашите бели ПВЦ загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52