• Ново
Атлетски работи Машки руди патики со низок врв, широка ширина

Атлетски работи Машки руди патики со низок врв, широка ширина

Buyers rating:
DEN 368.00

Износ

Елегантен, модерно и удобно - сè што сакате во патики и повеќе. Руди со ниски патики на атлетските дела, сега во широка ширина, имаат без напор, лизгање-ем-на-и-и-гуми со ладен, уличен достоен стил. Плејот на горниот дел помага да се обезбеди дишење, додека мемориската пена од пена го одржува удобно. Спарете ги со вашите омилени шорцеви или џогери за спортски инспириран изглед кој е секојдневен и оставен. Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Етилен-винил ацетат/термопластична гума од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање со ленти. Ширина на чевли : Широк. Карактеристики на удобност : плетено горно; Јамка на потпетици; не-обележување на надворешната страна; Комфорна меморија од пена. Машки руди патики со ниски врвни од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Се прашувам нација бебе девојче СНП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Се прашувам нација бебе девојче СНП

Спиење Игра Повторете Бебето ќе биде покриено и пријатно во овие спијат и ќе игра пижами од Wonder Nation Изра�

DEN 0.33
Skootz Brandband, New York Rangers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skootz Brandband, New York Rangers

Скитзните ленти и опрема за вентилатори се официјално лиценцирани Тие се отпорни на пот, истегнати и ис�

DEN 2.33