• Ново
Благородна куќа ivette современа ткаенина за трпезарија, беж, мат црно

Благородна куќа ivette современа ткаенина за трпезарија, беж, мат црно

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Воспоставете ја вашата област за јадење во атмосфера на извонредна величественост со седење што е погодно за кралско семејство. Нашиот стол за јадење носи апсолутна удобност и стил на која било табела. Одликувајќи се со регална структура на грбот и елегантен дизајн на крилото, ова столче нуди елегантна и грациозна естетика која го истакнува неговиот зачудувачки современ дизајн. Завршено со рафинирано тапацир и привлечни нозе од дрво од бреза, ова парче веднаш ќе го претвори вашиот простор за јадење во импресивно ремек -дело, со што ова е совршен сет за секоја вечера. Нобл Хаус Ивет современа ткаенина стол за јадење, беж, мат црно вклучува : еден (1) стол за јадење. Материјал : ткаенина. Материјал за нозе : дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : Мат црно. Потребно е собрание. Димензии : 28,75 инчи длабок x 23,25 инчи широк x 46,25 инчи висок. Димензии на седиштата : 21,25 инчи длабоко x 18,85 инчи широк x 19,50 инчи високи. Висина на раката : 21,25 инчи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време на одмор 4ft дрво од бреза
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време на одмор 4ft дрво од бреза

Додадете малку празничен шарм во вашиот простор со време на празник 4 'Бела бреза стап вештачко дрво за Б

DEN 2.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

DEN 3.00