• Ново
Топли тркала минијатури од карактер на карактер

Топли тркала минијатури од карактер на карактер

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал вашиот омилен лик како возило со жешки тркала? Овие кул тркала носат деца од сите возрасти некои од најдобро саканите ликови - во форма на автомобил! Забрзување на нови авантури во 1 : 64 возила дизајнирани да претставуваат иконични ликови од омилени својства за забава, вклучувајќи икони за цртани филмови и игри. Вашите омилени ликови доаѓаат во богати бои и декораси како динамични како нивните сили и личности. Тркајте се за да се забавувате или да ги прикажете вашите омилени гордо. Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Hotешки тркала минијатури Стјуарт карактер Карактер : Возрасен опсег : 3 години и нагоре. Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал вашиот омилен лик како возило со жешки тркала? Овие кул тркала носат деца од сите возрасти некои од најдобро саканите ликови - во форма на автомобил!. Брзи на нови авантури во ова возило од 1 : 64 скала дизајнирано да претставува ликови од омилени својства за забава, вклучувајќи икони за цртани филмови и игри. Вашите омилени ликови доаѓаат во богати бои и декораси како динамични како нивните сили и личности. Тркајте се за да се забавувате или да ги прикажете вашите омилени гордо.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Натурализатор Алексис лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Натурализатор Алексис лизга

Леснотија во овие Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил Со чиста, рационализирана силуета, оваа гард

DEN 479.68
Главни мемиња за луда низа, печати
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни мемиња за луда низа, печати

Главни мрежи 15x15 луда низа меморија табла, печати разновидни дизајни : розова со темно розови еластични �

DEN 560.00