• Ново
Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Ammotenna 50cfb 5,5 "алуминиум за заред. ; Нелетална реплика; вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различни јаглеродни влакна црни; оваа амотенма на амотен 5,5 "алуминиум за бил. Алатки за жици за жици и комплети за инсталација колекции на антална адаптери. Заменска антена дизајнирана за радио опсези AM/FM. Лесна инсталација. Одговара на повеќето фабрички бази на антена. Наменето за возила со отстранливи јарболи. Навојно монтирање. Алуминиум за заред. Нелетална реплика. Вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различни модели и модели. Јаглеродни влакна црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84