• Ново
16,5 'Батерии, ладно бело LED мини-јаже светла со тајмер, време на одмор

16,5 'Батерии, ладно бело LED мини-јаже светла со тајмер, време на одмор

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Време на одмор 16,5 стапки на батерии со батерии LED мини-јаже светлата му даваат на секој простор убав и поканувачки сјај. Транспарентните жици лесно се мешаат со сите површини и обезбедуваат 16,5 стапки возбуда каде и да се користат. Препорачано и за внатрешна и за надворешна употреба, овие светла за јаже вклучуваат тајмер што работи 6 часа на и 18 часа одмор. Совршен за украсување на тремови, патишта, огради и простории во затворен простор, како што се простории, ходници, огради и мантили. Овие мини светла за јаже се достапни во 3 празнични бои : кул бела, црвена и сина боја. Спарете го ова осветлување со други украси за време на одмор за да донесете искра и сјај во вашата сезона на празници. Вклучува 67 LED светла. Осветлена должина : 16,5 стапки. Вкупна должина : 17,7 стапки. Растојание на сијалицата : 2,95 инчи. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени). Вклучен тајмер : 6 часа, 18 часа одмор. Достапно во 3 празнични бои : кул бела, црвена и сина боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози