• Ново
Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета

Напад на сезоната на титан, машка кратка ракав графичка мета

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овие удобни маички можат да ги носат и Арминс и Титаните. Серија три карактеристики Ерен, Армин и Микаса ги преживеаја махинациите на сопствената влада, додека го штитат човештвото од уништување. Не го заборавај нивниот водач Леви, кој можете да го најдете во овие нови AOT Tees. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Kwik Sew јакни со шема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Kwik Sew јакни со шема

Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови Ткаенини : дизајнирани за ткаени ткаенини со сре�

DEN 191.84