• Ново
Атлетски дела на ветерници за девојчиња со аспиратор, големини 4- & плус

Атлетски дела на ветерници за девојчиња со аспиратор, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 320.00

Износ

Од игралиште до фудбалско поле, ништо не ја победи симпатичната покриеност на ветерниците за ветерници на атлетските дела. Овој лесен слој има прицврстен аспиратор и еластична полите за да може да остане пријатна и топла, без оглед што има денот. Исклучиво на. Материјал : 53% полиестер/47% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : јака за стоење; Прицврстена аспиратор со поставата на решетката и затворањето на табулаторот за кука и јамка. Затворање : Поштенски однапред. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови два предни џебови. Карактеристики : шема на блокирање во боја; еластично полите. Девојки за ветерници со Худ од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84
Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere

Со огромните полици на Елм Вуд во современа завршница и нежна рамка за криви од црно железо, Ела Етагер п

DEN 5919.20
Garanimals Graphic Graphic Graphic Regure Moir Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

Garanimals Graphic Graphic Graphic Regure Moir Pack

Стилизирајте го вашето мало девојче во овие модерни маици со долг ракав и Топл Топ 3пакет од Гаранималс..

DEN 1.00