• Ново
Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Доминантна ИЦ на Мизуно. Секој чевли направен за иновативна удобност, мека флексибилност и супериорно амортизирање. Во моментов го носат добрите на Mizuno како Адам Вајнрајт, доминантна ИЦ е најприродно прилагодениот и удобен бејзбол -клип досега дизајниран. Неговата анатомска форма обезбедува супериорен природен бејзбол вклопување што е контурирано за совршено да одговара на ногата. U4 ICX, следната генерација на меки, одговорни и еластичен материјал на Мизуно, дава уште повеќе луксузно искуство со амортизирање. Изградбата на bootie во внатрешноста на чевлите обезбедува меко и безбедно вклопување, комплиментирајќи го поддржувачот 3-слој, не-SEW горниот дел дизајниран за оптимална стабилност, издржливост и удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wiss Quick Clip, Blades, 10 PR, 1570b
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wiss Quick Clip, Blades, 10 PR, 1570b

Сечилото за замена на брз клип, сечилото за замена на типот на додаток, компатибилно со брендот WIS, компа�

DEN 159.84
Лесни чизми за улична легенда
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни чизми за улична легенда

Стилските градски каубојки ќе ја носат легендата од лесна улица Гроздобер материјален интерес и каракт

DEN 767.84
Crocs Men's Walu Loafers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Men's Walu Loafers

Сликиот „Вол“ на „Крокс“ е дополнително удобно ажурирање на класичниот Лофер Додадената удобност до�

DEN 464.00
Без граници јуниори беспрекорни Ками
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори беспрекорни Ками

Поп ја оди вашата облека без граници беспрекорни Ками Без разлика дали го слорите под врвот за дополнит�

DEN 175.04
Спирален череп машка графичка мета
  • Ново
Мислење на купувачите:

Спирален череп машка графичка мета

Проширете ја вашата гардероба со забавни парчиња изјава, како што е оваа графичка графичка череп Оваа с�

DEN 463.84
Пријатен Hearth FA999TA SETLE CAMELCLE SET
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пријатен Hearth FA999TA SETLE CAMELCLE SET

Без оглед на вашиот стил : Обичен, традиционален или урбан, оваа алатка убаво постави на огништето...

DEN 3.33