• Ново
Манограм килим, сина

Манограм килим, сина

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. ИДГ Батик монограм килим, сина : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на сина боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Достапни големини : 22,5 "x37", 52 "x70". Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози