• Ново
За женски ремени со прстенести ленти потресени чизми за возење од кожа од ФАУ

За женски ремени со прстенести ленти потресени чизми за возење од кожа од ФАУ

Buyers rating:
DEN 630.08

Износ

Додадете разноврсност во вашата гардероба со овие чизми со средно-теле. Овие класични чизми имаат премија од кожни кожни нагоре кои се издигнуваат со средно-калф во класична силуета и се нагласени со страшни детали на задниот дел. Наредените блок потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84