• Ново
Tuphel Industries Chubby Buldog Portreate Old Charm Charm Charm Black Brown Wallид, 15, дизајн од Georgeорџ Дијахенко

Tuphel Industries Chubby Buldog Portreate Old Charm Charm Charm Black Brown Wallид, 15, дизајн од Georgeорџ

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Georgeорџ Дијахенко.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bigh Big Big Graphic Ringer Tank Top, 2xl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bigh Big Big Graphic Ringer Tank Top, 2xl

Овој резервоар за графички рингери ќе направи уникатен додаток на вашата колекција облека Меко е на кож

DEN 503.84
Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print
  • Ново
Мислење на купувачите:

Студио Wynwood Printed Music Canvas Art Print

Платното платно на пистата и танцот wallид, „Мануел Роман“ Данза “танц црвен, жолт Мануел Роман Данза, �

DEN 2.33