• Ново
Сандали на реката Крокс Момци Свифтвотер

Сандали на реката Крокс Момци Свифтвотер

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Потомството на најпознатиот колекција на водата на Crocs, овие сандали имаат прилагодливи ленти со систем за затворање на кука и јамка за да обезбедат безбедно вклопување за секое дете. Тие ќе ги сакаат неверојатно удобните нозе на Крослит ™ на врвот на сипните надворешни страни, кои канализираат вода и нечистотија за подобра влечење за време на целото време на игра. Лесен, сандал со сите намени. Меки, флексибилни горе со пристаништа за да пролеат вода и остатоци. Конструкцијата со пена од крослит нема да апсорбира вода. Две прилагодливи ленти за удобно, безбедно вклопување. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Теми мислеа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Теми мислеа

Дефиниција за удобно : Темите 4 мислат дека атлетичното копче за термичко копче Врвот со тоа со што се со�

DEN 2.00
Pillsbury Funfetti S'Mores Flucky Graham Atrosed Masting, Oz Cub
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pillsbury Funfetti S'Mores Flucky Graham Atrosed Masting, Oz Cub

Лесно подгответе вкусен десерт со Pillsbury Funfetti S'Mores Fluffy Graham со вкус на мрзнување Ова меки мрзнување со вкус

DEN 3.33
Без граници јуниори мускулна маица
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори мускулна маица

Добиваме големи гроздобер вибрации на оваа магла за мускули кои имаат силуета без ракави и предниот гра

DEN 0.33