• Ново
Внатрешна боја за внатрешни работи на сива боја, јајце, галон, галон

Внатрешна боја за внатрешни работи на сива боја, јајце, галон, галон

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Glidden® Spred е повеќенаменска внатрешна латекс боја + буквар. Оваа боја со низок мирис/нула VOC* обезбедува добро скривање и може да се исцрпува и може да се пее за да издржи повторени чистења. Идеално за употреба на правилно подготвени wallsидови за внатрешни работи, тавани или трим составени од нов или претходен лајв насликан dryид, гипс, asonидање, дрво и метал. *Бојалите додадени на оваа основна боја може значително да го зголемат нивото на VOC во зависност од изборот на бои. Внатрешна течна боја + буквар*. Многу добро скријте брзо сушење за 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Внатрешноста на Glidden® Spred® постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мизуно доминантно Клит за бејзбол ИЦ

Доминантна ИЦ на Мизуно Секој чевли направен за иновативна удобност, мека флексибилност и супериорно а�

DEN 0.33
Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White

Ова е следната еволуција на нивната најпопуларна глава Тој нуди голема рамнотежа помеѓу покриеноста, в�

DEN 1.00
1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring
  • Ново
Мислење на купувачите:

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

Изработено во 10К розово злато Овој прстен за ангажман на Империјал Дијамант има пенлив тркалезен цента�

DEN 6399.84