• Ново
Тоститос навестување на вар со вкус на тортилја чипови, торба од мл

Тоститос навестување на вар со вкус на тортилја чипови, торба од мл

Buyers rating:
DEN 71.68

Износ

Тоститос навестување на чипс со вкус на вар, се Tostitos оригиналниот стил на ресторан, тортилја чипови што ги сакате, со вкус на вар од вар за да ги надополни сите ваши омилени натопи. Вашите пупки за вкус не можат да помогнат, но танцуваат опиплива салса, па затоа натопете! Необичен вкус за вашите чипови со тортилја. Одлично кога се спарени со тоститос натопи или салса. Земете торба за вашата забава за следниот ден на натпреварот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бебе момче карго шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бебе момче карго шорцеви

Краткото за бебешкиот бебе момче е изработено од мека, памучна ткаенина и има плетена лента за половина�

DEN 0.67