• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „Свежи исечени лалиња“ платно уметност од feо Фелзман Фотографија

Заштитена марка ликовна уметност „Свежи исечени лалиња“ платно уметност од feо Фелзман Фотографија

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Уметник : oeо Фелзман Фотографија на фото-предмет : Флоралстајл : Модерен и современ проитивен Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има мртва живот со капа што седи на врвот на цвеќиња. Наградуван фотограф специјализиран за мртва живот и Фотографија на производи. Oeо создава релевантни слики со окото на уметникот од своето студио со седиште во Портланд за големи агенции за рекламирање и фирми за дизајн со години. Неговата посветеност и страст кон оригиналниот занает на фотографија се манифестира на начинот на кој ги осветлува своите субјекти. Фотографија на Feо Фелзман „Свежи исечени лалиња“ Арт.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стрит Стрит Стрит 215 60- гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стрит Стрит Стрит 215 60- гума

Улицата Мистар Стрит е турнеја, цела сезонска гума произведена за патнички возила Главно, овој модел бе�

DEN 6720.48
Прв чин откритие тигар гитара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прв чин откритие тигар гитара

Оваа почетна гитара е дизајнирана и големина особено за млади играчи Одликувајќи се со одличен тон, удо�

DEN 3.33