• Ново
Без граници памук со ребрести јуниори, се исече бикини, 3-пакет

Без граници памук со ребрести јуниори, се исече бикини, 3-пакет

Buyers rating:
DEN 210.08

Износ

Ова без граници памучно бикини 3-пакет е нов додаток на нашата супер популарна колекција со ребрести. Конструиран со употреба на исти еко -пријателски предива од памук, оваа забавна и убава панделка е екстра мека и лесна - совршена за секојдневно носење. Новата нога на Hi-Cut и поголема половината му дава на овој стил тренд, секси изглед, додека сè уште обезбедува одлична покриеност. Еластичната лента за половината и ногата е покриена во истиот ребрест памук за удобно вклопување и се чувствувате дека сакате. Исклучиво на. Материјал : 93% BCI памук/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Карактеристики : Hi-Cut; мек памук густит; покриени еластични ленти од половината и ногата; мек и истегнат ребрести памук; Цврсти бои или печатење на сите. 3 Пакувајте ги отсечените гаќички за бикини за жени од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Подгответе се во удобност и доверба со Едели од страна на Бринли Ко Овој чизми со широкопојасен телес е �

DEN 640.00
Торба за монограм дамаск монограм
  • Ново
Мислење на купувачите:

Торба за монограм дамаск монограм

Thummprintz, Damask Monogram Blue : Издржливо печатено 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат преку миење н�

DEN 319.84