• Ново
Линон Харисон Вингбек Чаир, беж кадифе и црна боја

Линон Харисон Вингбек Чаир, беж кадифе и црна боја

Buyers rating:
DEN 3151.84

Износ

Софистициран со допир на глам, овој стол за крилен удар на Линон Харисон дава изјава во кој било дом или канцеларија. Сјајот на главата на ноктите линии на елегантната рамка за кривини додека се врти копчето додава традиционален елемент. Засилените, заоблени нозе нудат стабилност додека додаваат контраст на мекиот беж тапацир. Високиот грб и кадифен перничето создава пријатно чувство без да го жртвува шик, модерен ефект на ова парче. Достапни се повеќе бои. Затегнат назад. Антички бронзени глави на ноктите. Модерен стил. Предна рака до подот Висина : 23 ". Длабоко кадифен перничето. Капацитет на тежина : 275 фунти . Собрание на нозете. Бродови во 1 кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чевли за чамци на момчето
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чевли за чамци на момчето

Совршени за лето, овие убави чевли на Јосмо се дизајнирани и опремени со меки стапала и перничена влошка

DEN 959.20
Грчки клуч на сафавих внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Грчки клуч на сафавих внатре

Инспириран од античкиот грчки симбол за бесконечност, грчката табела за табели е клучот за безвременск�

DEN 1.00