• Ново
Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со Hyundai Accent Front, Driver или Pathergen Side 2003-2005

Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со Hyundai Accent Front, Driver или Pathergen Side 2003-2005

Buyers rating:
DEN 592.00

Износ

Ние сме динамична група на професионалци управувана од мисија да направиме несреќа со велосипедизам бесплатно. Развојот и комерцијализацијата на нашата технологија за сопирање на сопирачката беше инспирирана од дедото на нашиот основач, кој му го скрши вратот, откако ја надмина предната сопирачка во стоп за паника и прелистувајќи ги лентите. Surestop е систем на сопирање за велосипеди што спречува вообичаени несреќи со рачка со глава. Ние се здружуваме со велосипедски компании ширум светот за да го направиме сопирањето безбедно, паметно и едноставно. РОТОР ЗА ДИСКИОТ ЗА СОВЕТНИК ЗА РАБОТНИК ЗА ДИСКИ КОМПАТИТИВНО СО ХИУНДАИ АКЦЕНТ ПРОНДЕЛ, ИЗВЕШТАЈ ИЛИ ПАТЕНГ 2003-2005 го заменува OE Бројот : 5171225061. Број на размена на дел : 120510175171225000. машински и завршени за мазна, трајна моќност. Внимателно изработено до правилен опсег за да се спречи Wobbling . Стилизиран финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето . одговара на Изберете : 2003-2005 Hyundai Accent и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24
Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зим

DEN 1578.88