• Ново
СТУПЕЛ Забава смела портокалова диносаурус животни и инсекти сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

СТУПЕЛ Забава смела портокалова диносаурус животни и инсекти сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, диносаурус, детски, портокал. Дизајн од Лусил Прајс.

Декларирани својства

Најдобри предлози