• Ново
Без граници Активни затегнати резервоари и сет на банда

Без граници Активни затегнати резервоари и сет на банда

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Активни во сетот на резервоарот за мрежни мрежи без граници. Ова спортско дуо е комплетно со градник за појавување на Bandeau. Носете го за да вежбате или да се дружите со пријателите - овој резервоар може да се носи во секое време, каде било! Достапно во асортиман на бои. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : Tank и Bandeau Bra. Резервоар : вратоврска пред; кабел за банџи на половината; Мешав грб; предна графика. Појавување на градниот градник. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Active Tank & Bandeau Bra сет за јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Белешка црна меморија
  • Ново
Мислење на купувачите:

Белешка црна меморија

Оваа меморија табла комбинира модерен стил со функција Идеално е за одржување на белешки, потсетници, с�

DEN 719.84
Душек за кучиња за домашно милениче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Душек за кучиња за домашно милениче

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat Лесен начин да обезбедите удобност за вашето

DEN 719.84