• Ново
Беркшир Дом полиестер 54 Внатрешна надворешна ткаенина Фремонт Палмето

Беркшир Дом полиестер 54 Внатрешна надворешна ткаенина Фремонт Палмето

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Беркшир Дом за проекти стари и нови, ова е разноврсна, трајна ткаенина направена од 100% полиестер затворен/отворен. За сите ваши домашни проекти или занаети и големи и мали Беркшир дома Фремонт Палмето ќе додаде нов и јасен изглед на кој било проект. Беркшир дома. 100% полиестер. Разновидна, издржлива ткаенина. Внатрешен/отворен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 3.00