• Ново
Сет за броење на памук од памук на конец на ietулиет Лабланк

Сет за броење на памук од памук на конец на ietулиет Лабланк

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Веднаш претворете го креветот во оаза со луксузни чаршафи од ietулиет Лабланк Париз. Премиумот 400-типови на прекривки се специјално ткаени за мекост и издржливост. Секој сет има длабоки џебови за посилно држење, ткаенина што може да дише за врвна удобност и отпорност на брчки за практичност. Ткаенината со памук е и јасна и лесна и секогаш тестирана и проверена за да се обезбеди најголем квалитет на обезбедување. Достапно во низа опции за богата боја за да се надополни секој декор - бел, слонова коска, темно сина боја, таупе, светло сива, темно сива и светло сина боја. Достапните опции за големина вклучуваат близнаци, полни, кралица, крал и Калифорнија Кинг - совршени за секој член на семејството. Секој сет на четири парчиња вклучува еден рамен лист, еден вграден лист и две перници (три-парчиња близнаци вклучува една перница). Лесна грижа, машина за перење. 60% памук/40% полиестер. Увезени. Julулиет Лабланк Париз Премиум 400-типови за преполнување се специјално ткаени за мекост и издржливост. Секој сет има длабоки џебови за посилно држење, ткаенина што може да дише за врвна удобност и отпорност на брчки за практичност. Ткаенината со памук е и јасна и лесна и секогаш тестирана и проверена за да се обезбеди најголем квалитет на обезбедување. Секој комплет со големина на четири парчиња Калифорнија-крал вклучува (1) 108 "x 102" рамен лист, (1) 72 "x 84" x 15 "опремен лист, и (2) 21" x 40 "перници. Перници. машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луу Блу Леи и лента за глава, 2-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луу Блу Леи и лента за глава, 2-пакет

Ништо не вели дека тропската забава на островот е подобра од овој сет на Луу Сина Леи и лента за глава...

DEN 319.52